Jdi na obsah Jdi na menu
 


Apocalypse Alpha /7/

V ten den dost pražilo Slunce. Všichni se ploužili stejným tempem, jako naši známí nenažranci. Erin byla úplně vzadu a celou cestu byl její pohled zabodnutý do země. Nebyla by jediná sekunda, kdy by nemyslela na Eru a její pohled … před tím než jí chladnokrevně odpráskla … teda, to je brutálně řečený, ale co se dá dělat. Pak uslyšela kroky vedle sebe, tak na chvíli hlavu zvedla. Mai jdoucí vedle ní se jí chytila za předloktí a pevně jí stiskla. Yuu si mezitím sundal triko, udělal z něj „nudli“ a ovázal si ho okolo hlavy. Martin na sebe cákal průběžně vodu z láhve. A Dallas? Chudák, černý vlasy … byl jak plynový sporák. Pot ze všech kapal, a bylo jedno jak moc se snažili ochladit. A jedna věc je stále znepokojovala. Kde jsou Zombies? Čtyři hodiny pochůzek a nikde ani ž- mrtvola. Každopádně jim to nevadilo. Asi po patnácti dalších a skoro nekonečných minutách dorazili k malé říčce. Yuu se lehce ošplouchl, Martin naplnil láhev a Dallas … ze sebe strhnul triko a skočil do ní. Erin s Mai si sedly na velký kámen a nohy daly do vody.

Ty! Ty s těma červenýma vlasama!“ zavolal Dallas.

Jsem Erin … co je?...“

Neodpověděl a stáhnul jí do vody. Mai se zasmála a prohrábla si vlasy, při čemž otočila hlavu do prava. Upřela pohled na Yuua, který měl ruce za hlavou, zatnuté svaly a zavřené oči. Stékala po něm voda a leskla se na Slunci. Mai se na něm pohledem jaksi zasekla. Pak zavřela oči a zoufale vydechla. Není čas přemýšlet nad zbytečnýma věcma. Založila ruce do klína a zakoukala se na hladinu.

Copak zrzko?“ uslyšela najednou vedle sebe.

Cukla sebou a strnula, když koutkem oka zpozorovala Yuua.

Nic. A jsem Mai, mohl by ses to konečně naučit.“

Hahaha, promiň. Já jen že mi přijdeš nějak přešlá.“

Co se tak najednou zajímáš o to, co mi je??“ vrhla na něj vražedný pohled. Ne, že by byl nějak extra vražedný, ale ona si to myslí.

Nechci být hnusná, ale ty jsi na mě prakticky hnusnej už od začátku toho všeho! Nenapadlo tě třeba, že jsem tady ze skupiny ta nejslabší a nejcitlivější?? Napadlo tě, že mi to třeba vadí a ubližuje?!“

Yuu se zarazil a prohlédl si jí.

Proto jsi taky tak zbytečná,“ odsekl, zvedl se a odešel.

Mai zatla zuby, zvedla se a rozběhla. Oči se jí zaslzely a ona před sebe dala předloktí. Plnou parou do něj narazila a shodila ho do vody. Heknul, rychle si stoupnul a zakašlal. Podíval se na ní a zvedl ruku. Ona se otočila a taky jí zvedla … společně s prostředníčkem.

Nikdo si ze mě nebude dělat antistresovou hračku... ani ty, ani nikdo,“ řekla tiše a vběhla do lesa. Yuu byl docela v šoku. Martin, který to všechno viděl, byl v šoku ještě dvakrát tolik. Mai? Udělala něco takového?

 

Už se docela stmívalo a Mai pořád nikde. Erin byla hlavou opřená o Dallase, mezitím co Martin rozdělal oheň.

Buď užitečnej a podívej se po ní,“ lupnul pohledem po Yuuovi, který bez remcání šel. Prohledával les pomalým, loudavým a tichým krokem. Na obzoru žádný Zombie, to je dobře. Uslyšel zakřupání větviček za sebou. Rychle a svižně se otočil. Ve tmě uviděl jen siluetu. Lehce zachraptěl. Postava se rozeběhla. Yuu o krok couvl... Zombie? V ruce postavy se blýskla katana. Yuuovi cvaklo, rychle se skrčil, podběhl jednu větev a chytil ji za ruku svírající katanu.

To ses jako rozhodla, že se neukážeš??“

Yuu?...“ vyškubla se mu a promnula si zápěstí.

Oba na sebe beze slova koukali, když si všiml odlesku na jejím obličeji. Později i vzlykání a popotahování.

C- proč bulíš?“

P-protože nechci, abych pro tebe nebyla ve skupině jenom jako náv-návnada.“

Yuu se zamyslel. Že by to přehnal? Nebo si to snad nepřipustí? Mai se napřáhla a zavřela oči. On jen zatnul zuby a očekával ránu. Jen ať si udeří, jednou mě to nezabije, říkal si. Ale když si uvědomil, že rána nepřišla, docela se divil. Chtěl se podívat co dělá, ale ucítil sevření.

C- proč mě objímáš?“ odsekl a koukl do strany.

Protože jsi prázdný … někdo ti ublížil a ty si to kompenzuješ.“

On se párkrát nadechl, ale pak to vzdal. Jeho ruce byly najednou okolo jejího pasu v pevném sevření.

Yuu … jsi silný člen týmu … tak se nechovej jako největší hovado ...“

B-budu se snažit...“ řekl poněkud zvláštním hlasem.

Mai zvedla hlavu a dala mu ruku na tvář. Slzy.

Tak ty máš přece jenom city,“ řekla po chvíli.

Jak sviň,“ popotahoval, „omlouvám se, zrzko.“

Mai jen zničeně vydechla a dala mu hlavu na hruď. Opravdu se teď objímá s klukem, co jí tak moc na začátku iritoval? Nevadilo jí to, vlastně se v tom i trochu vyžívala.

Tedy … Mai,“ řekl po chvíli tiše.

Mai se stáhly zornice a po chvíli pevně zavřela oči. On jí řekl jménem, což pro ní bylo jako úder do břicha. Nevěděla o jeho citlivé stránce, nic takového nikdy nečekala. Znají se jen pár dní, a ona už si ho začíná oblibovat. Dokonce i trochu vážit. Kdo ví, třeba se spřátelí, a nebo je to zase jen její naivní myšlenka.

Po chvilce se o sebe odtáhli a podívali se vzájemně do očí. Yuu jí chytil za předloktí a rozešel se směrem k táboru.

Dělají si o tebe starost, byli by nejradši, kdyby ses vrátila jen ty a já tady pošel,“ řekl.

Kravina!“

Ne, Mai, já bych sám nikdy nepřežil, proto, i když na to nevypadám, jsem na skupině závislý.“

Nevěřila vlastním uším, ale co se dá dělat. Konečně z něj taky někdo něco dostal. A není to jen tupá nadávka a nebo narážka na něco. Třeba se i časem uklidní, ale kdo by se chtěl v téhle situaci klidnit, když mu hrozí smrt.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super

(Květák -kun, 17. 11. 2015 17:38)

Začíná mě to zajímat čím dál víc! Do toho :3

Re: Super

(Mai -chan©, 17. 11. 2015 19:18)

Děkuju, ale mám dotaz. Květák? Nazýváš se mozkem? A nebo mozky pojídáš? Dobře, to bylo ič dotazů najednou, ale pointa je jasná ... mě nedostaneš!! °^°

Re: Re: Super

(Květák -kun, 17. 11. 2015 19:26)

Říká se tomu apetit :D
Jinak to bude tím, že jsem už doma z nemocnice, kde těch mozků moc nebylo :D
Že, Nee -chan c:

opět podpora ^^

(Dallas Krejč, 17. 11. 2015 18:02)

Máš to skvělý! :3 heh ale to ty víš! máš v tom svou vlastní Originalitu, nápad, je to občasně (zatím jen lehce) úchylné.. i když věřím že později zapojíš více :3 no a mokrá Erin <3 to musel být pohled. Joo a děkuju že jsem sporák :D rád uvařím něčí končetiny. A líbý se mi jak pomalu rozuzluješ problémy skupiny •^• jééén.. trošku jsem přemýšlel. Popis postav máš minimální •^• já, ty.. prostě naše parta ví, kdo jak vypadá. Ale cizí človíček který si tvé úžasné výtvory bude číst.. bude o dané postavě vědět minimum co se týče vzhledu, i když Postupem času odkrýváš více informací. To je můj malý postřeh :) hodně štěstí a dobré nápady přeji Sestři ^^

Re: opět podpora ^^

(Dallas Krejč, 17. 11. 2015 18:07)

stydím se za sebe :< *líbí

Jo a moc chválím ten nápad že šli za světlem :) to jsem nikde neviděl ^^

 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 9972
Měsíc: 223
Den: 21